Değerli misafirimiz,

4-5-6 Mayıs tarihleri arasında Uniq İstanbul’da Türkiye’de ilk defa gerçekleştirilecek olan “Beautyfest İstanbul”organizasyonunu gerçekleştireceğiz.

Grup şirketlerimiz olarak yurtiçinde ve yurt dışında başarılı etkinlikler düzenlemekteyiz. Bu etkinlikleri kurgularken ve gerçekleştirirken “Değer bazlı” ve “Sürdürülebilir” etkinlikler olmasını istiyoruz. Bu sebeple etkinliğimize katılan tüm paydaşların gerek bilet alarak ziyaret eden kişiler olsun gerek bütçe ayırarak katılım yapan kurum ve kuruluşlar olsun gerekse de etkinliğe davet ettiğimiz konuşmacılarımız olsun etkinlikten ayrılırken bir değer elde etmesini en öncelikli konumuz olarak ele alıyoruz. Beautyfest ve Beauty Influencer Awards etkinliğini kurgularken İstanbul için 3 yıllık bir projeksiyon ön gördük. Bu nedenle etkinliğe katılan tüm paydaşlarımızla sürdürülebilir bir ilişki kurmak istiyoruz. Şunun farkındayız; ilk defa ve kozmetik ve bakım endüstrisinde yeni bir oyuncu tarafından gerçekleştirilecek organizasyon sektörünün bazı temsilcileri nezdinde soru işaretleri barındırmıştır. Ancak organizasyon kurgusu, yönetim becerisi ve çıktı analizi yaparak analize dayalı yeniden modelleme yapabilme becerisi olan başarılı bir şirketiz.

Bu seneki yapılacak etkinlikte hangi markamız neler yapıyor, etkinlik gecesi hangi konserler gerçekleştirilecek, ev sahibi olduğumuz Beauty Influencer Awards program akışı, workshop programlarında hangi konular ve konuşmacıların yer aldığı, hangi kurum ve kuruluşlarla özel ziyaretçi kampanyalarının düzenlendiği bilgilerini ekteki dokümanlarda paylaşıyoruz. Ayrıca patentini aldığımız “Festival User Guide”ile her bir ziyaretçimizi değer haritası üzerinden markalarımızla bir araya getirmeyi planlıyoruz. Bahsetmek istediğimiz bir diğer konu da etkinliğe katılan ziyaretçileri bilimsel ölçekler ışığında beklenti memnuniyet analiz çalışmasıdır. Bu sayede önümüzdeki yıllarda yapacağımız Beautyfest’leri ve müşteri davranışlarını nasıl yöneteceğimizi belirleyebileceğiz. Etkinlik esnasında ve sonrasında sizlerin de programı uygun olursa festival ile ilgili değerlendirmeleriniz almak istiyoruz.

Bu vesile ile sizleri markaların tüketicilerle keyifli bir ortamda bir araya geldiği yılın en güzel festivali olan Beautyfest 2018’e davet ediyor, güzel bir etkinlik geçirmenizi diliyorum.

 

B. Kemal ŞAHİN
Ajansfa
CEO
Linkedin