Ajansfa Medya ve Organizasyon A.Ş.

Değer bazlı etkinlik ve iletişim hizmetleri vizyonu ile hareket eden Ajansfa, başta sağlık sektörü olmak üzere, trafik, güvenlik, bilişim gibi farklı sektörlerde 10 yılı aşkın süredir edindiği birikim ve deneyimiyle, hizmet verdiği kurum ve kuruluşların güvenilir çözüm ortağı olmayı başarmıştır.

Kreatif hizmetler, yayıncılık, prodüksiyon ve organizasyon hizmetleri konularında faaliyetlerini sürdüren Ajansfa, yaratıcı çözümler ve yenilikçi fikirlerle imza attığı organizasyonlara değer katmaktadır.

Ekspotürk Fuarcılık A.Ş.

Türkiye’nin değerli markalarını nitelikli ziyaretçilerle buluşturan Ekspotürk, sadece ticari alışverişin değil, bilgi alışverişinin de yoğun olarak gerçekleştiği fuarları ile sektörlere katkı sağlamaktadır.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)’un yurtiçi fuar düzenleme yetki belgesine sahip olan Ekspotürk, fuarcılık alanında “Pazaryeri” oluşturma stratejisi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Sadece alıcı ve satıcıları ürün merkezli olarak bir araya getirmekle kalmayıp, know-how, inovasyon, bilgi ve tecrübe paylaşımlarının yapıldığı “Süreli-Pazaryerleri” dizayn etmektedir.

www.ekspoturk.com

Satur Organizasyon ve Turizm A.Ş.

Türkiye’de sağlık turizminin potansiyelini artırmaya yönelik organizasyonlar düzenleyen ve medya ve tanıtım hizmetleri veren Satur, bu alanında HealthcareTour tescilli acente ismi ile A Sınıfı Turizm Belgeli Seyahat Acentesi olarak faaliyetlerini sürdürmekte ve HealthcareTour markası ile sağlık turizmi tanıtımına yönelik www.turkeyhg.com ve Türkiye Sağlık Turizmi Rehberini yayınlamaktadır.

Çok sayıda ulusal ve uluslararası organizasyon gerçekleştirmiş olan Satur, bünyesinde yer aldığı grubun tüm kongre, fuar ve benzeri etkinliklerinin turizm ve organizasyon hizmetlerini verdiği gibi gruptan bağımsız olarak farklı kurumların turizm ve organizasyon taleplerini de karşılamaktadır.

www.saturorganizasyon.com

C6 Yenimedya

Hizmet verdiği markalara etkili ve özgün hizmetler sunan C6, yeni nesil reklam ve etkinlik ajansı olarak faaliyet göstermektedir. Danışmanlık, reklam kampanyaları, etkinlik yönetimi, prodüksiyon, stratejik planlama, görsel tasarım, web tasarımı ve sosyal medya alanlarında yaratıcı ve yenilikçi bir ekiple çalışan C6, hizmet verdiği markanın A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

c6yenimedya